Ferie zimowe 2019 - Włochy Dolomity / Civetta

 

Włochy

  80Km połączonych tras narciarskich

 

26.01.2019 - 02.02.2019


SKIPASS 6 dni

UBEZPIECZENIE SKI 8dni

ZAKWATEROWANIE 7 nocy (hotel z HB/ Apartamenty)

KILKUDNIOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE (w opcji dla chętnych)

 


 

Miejsce Civetta - Włochy/Dolomity


      Civetta jest to jeden z ośrodków które widokami zapierają dech w piersiach. Wszystko za sprawą usytuowania całej struktury narciarskiej dookoła jednego potężnego masywu górskiego o wysokości 3220m. Szusowanie w takiej bliskości jednego z najwyższych szczytów Dolomitów daje niesamowite wrażenia. Ośrodek oferuje nam 80km połączonych tras. Infrastruktura wyciągów jest bardzo nowoczesna, a stoki wyjątkowo szerokie nawet jak na włoskie standardy.

      Trasy narciarskie: W ośrodku narciarskim znajdą Państwo trasy na każdym poziomie zaawansowania. Cały ośrodek łączy narciarsko kilka miejscowości dzięki czemu możemy codzienni wybrać się na narciarską wycieczkę praktycznie ani razu nie jadąc tą samą trasą.  Wybrany przez nas hotel i apartementy usytuowane są  w centrum ośrodka z dostępnymi niebieskimi trasami dzięki czemu możemy ruszyć w różne strony, oraz zrealizować szkolenia narciarskie w Alpach również dla osób początkujących. Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest bardzo bliska obecność gondoli i jedynej oświetlonej trasy ośrodka. Wszyscy Ci którzy nie zdążą się zmęczyć w czasie dnia mogą wybrać się jeszcze na nocną jazdę. Miłośnicy freestyle również znajdą coś dla siebie. W ośrodku znajdują się dwa duże profesjonalne snowparki. Natomiast entuzjaści wycieczek skiturowych oraz freeride mają do dyspozycji niezliczone połacie śniegu jazdy w puchu.


Poniżej mapa tras narciarskich

 


     Trasy narciarskie: W ośrodku narciarskim znajdą Państwo trasy na każdym poziomie zaawansowania. Cały ośrodek łączy narciarsko kilka miejscowości dzięki czemu możemy codzienni wybrać się na narciarską wycieczkę praktycznie ani razu nie jadąc tą samą trasą.  Wybrany przez nas hotel i apartamenty usytuowane są  w centrum ośrodka z dostępnymi niebieskimi trasami dzięki czemu możemy ruszyć w różne strony, oraz zrealizować szkolenia narciarskie w Alpach również dla osób początkujących. Dodatkowym atutem naszej lokalizacji jest bardzo bliska obecność gondoli i jedynej oświetlonej trasy ośrodka. Wszyscy Ci którzy nie zdążą się zmęczyć w czasie dnia mogą wybrać się jeszcze na nocną jazdę. Miłośnicy freestyle również znajdą coś dla siebie. W ośrodku znajdują się dwa duże profesjonalne snowparki. Natomiast entuzjaści wycieczek skiturowych oraz freeride mają do dyspozycji niezliczone połacie śniegu jazdy w puchu.

 

Profesjonalne szkolenie narciarskie

 

Szkolenia grupowe

           Szkolenia narciarskie przeprowadzane pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów Skimaniak pozwolą na szybkie opanowanie techniki jazdy na nartach. Podczas naszych wyjazdów w Alpy wykorzystujemy najlepsze i najbardziej efektywne metody szkolenia, a także dostosowujemy ćwiczenia indywidualnie do predyspozycji i umiejętności naszych kursantów. Nasza oferta jest skierowana do osób, pragnących poznać prawdziwe zimowe szaleństwo i chcących podzielić daną pasję z innymi. Nauka narciarstwa w naszej szkole opiera się w głównej mierze na zajęciach grupowych. Kurs jazdy na nartach w Skimaniaku, z jednej strony, opiera się na przekazaniu teorii (w przystępny sposób), a z drugiej na zajęciach praktycznych, na których można wykorzystać zdobytą wcześniej teoretyczną wiedzę. Dzięki licznym szkoleniom, przeprowadzonym na śniegu, nasi kursanci bardzo szybko osiągają pożądany progres.

           Uczestników naszego szkolenia narciarskiego dzielimy na grupy, w zależności od ich poziomu zaawansowania. Dzięki takiemu podziałowi kursanci mogą rozwijać swoje umiejętności w komfortowych warunkach oraz uczyć się na błędach swoich oraz drugich uczestników. Oprócz zaawansowanych narciarzy, a także tych doskonalących swoją technikę, bardzo mile widziane są osoby, które jeszcze nigdy nie zaznały kontaktu z nartami.

           Szkolenia grupowe dla osób jeżdżących przeznaczone są dla osób, dla których jazda na nartach nie jest obca. Kursant, chcący zapisać się do powyższej grupy, powinien mieć opanowane hamowanie w każdej sytuacji i prędkości, dostosowywanie swojej prędkości do tempa instruktora i grupy, skręt co najmniej pługiem, opanowane trasy niebieskie oraz poruszanie się wyciągiem każdego rodzaju. Narciarze, którzy nie opanowali danych umiejętności i nie czują się na siłach, powinni wziąć udział w zajęciach dla osób początkujących.

Szkolenia indywidualne

            Podczas wyjazdów na narty w Alpy ze Skimaniakiem na każdym wyjeździe dostępne są również lekcje indywidualne z instruktorem. Zapisy na tego typu zajęcia przeprowadzane są drogą mailową przed wyjazdem. Konkretny dzień i godzina szkolenia ustalane są przed wyjazdem również drogą mailową. Cennik poniżej.

Szkolenia narciarskie dla początkujących narciarzy

            Oferta szkoleń narciarskich dla początkujących narciarzy skierowana jest przede wszystkim do osób chcących rozpocząć przygodę z nartami lub osób, nie czujących się na tyle pewnie na nartach, aby móc samodzielnie poruszać się po wszystkich niebieskich trasach.

            Szkolenie osób początkujących odbywa się w kilkuosobowej grupie. Mała liczebność grup daje instruktorowi możliwość indywidualnego podejścia do każdego podopiecznego oraz dobranie odpowiednich ćwiczeń. W trakcie zajęć początkujących narciarzy, kładzie się szczególny nacisk nie tylko na jazdę, a także na zachowanie na stoku w różnych sytuacjach i warunkach (poruszanie się po stoku, nauka prawidłowego upadania i wstawania, a także inne umiejętności, zapewniające poczucie bezpieczeństwa i zwiększające samodzielność początkującego narciarza).

Szkolenie narciarskie dla dzieci 4-6 lat

            Szkolenie narciarskie dla najmłodszych uczestników naszych wyjazdów odbywa się w atmosferze śmiechu i zabawy. Podczas zajęć grupowych z dziećmi kładzie się szczególny nacisk na dobrą zabawę podopiecznych.

 

           Nie chcesz szkolić się przez cały tydzień pobytu na nartach, skorzystaj z dodatkowej formy szkoleń indywidualnych na godziny. Możesz zapisać się sam, jak również w grupie 2,3 i 4 osób. Dodatkowe lekcje indywidualne i w małych grupach to świetny pomysł aby na początku każdego dnia narciarskiego wyznaczyć sobie cele, nad którymi pracujemy samodzielnie po skończonej lekcji.

           W ten sposób jeździsz tam gdzie chcesz, a jednocześnie pamiętasz o uwagach od instruktora z lekcji, czy to nie świetne rozwiązanie ? Pamiętaj, że aby skorzystać z takich lekcji należy zapisać się drogą e-mail przez wyjazdem, tylko w ten sposób zagwarantujesz sobie dostępność dni i godzin, które Tobie najbardziej pasują.

 

 

 

Terminy i koszty wyjazdów + opis obiektów noclegowych

(kliknij w szczegóły wybranego obiektu !!!)


26.01.2019 - 02.02.2019

 

 

Obiekt Cena Opis
apartamenty w  Civettcie do wyjazdu na narty

Apartamenty 50-750m od stoku

Skipass 6 dni i ubezpieczenie w cenie!

od 1779zł/os

od 1659zł/os

Szczegóły

hotel w civettcie

Hotel 3* HB

Skipass 6 dni i ubezpieczenie w cenie!

od 2729 zł

od 2619 zł

Szczegóły

 

 

 


Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

Powyższa treść ma charakter informacyjny