PROMOCJA FIRST MINUTE!
Rabaty na wybrane wyjazdy narciarskie - do wyczerpania puli miejsc w obniżonej cenie!

zdjecie z wyjazdu narciarskiego

 Sulden/ Solda - Lodowiec Gaisterspitze - Listopad 2017

Włochy – Południowy Tyrol

3250 m n.p.m.

08.11.2017 - 12.11.2017

 

SKIPASS 4 dni

  UBEZPIECZENIE SKI 5dni

  ZAKWATEROWANIE 4 noce

 KILKUDNIOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE (w opcji dla chętnych)

 


 

Miejsce Sulden /Solda - Południowy Tyrol / Włochy

włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad

OTWARCIE SEZONU NARCIARSKIEGO 2017/2018 NA LODOWCU Gaisterspitze/ WŁOCHY (ośrodek Solda/Sulden)

 

       Rozpocznij Sezon narciarski 2016/2017 razem ze Skimaniakiem. W Listopadzie pojedź z nami na narty w Alpy na lodowiec znajdujący się w południowym Tyrolu. Otoczony malowniczymi górami i parkiem narodowym. Ośrodek narciarski razem oferuje 44 kilometry tras o zróżnicowanym poziomie trudności na wysokości 1900-3250 m n.p.m. Idealnie nadaje się dla stęsknionych za śniegiem narciarzy. W okresie listopada jest czynnych około 20km obejmujących teren samego lodowca.

        Dzięki wysokiemu Alpejskiemu położeniu, tereny Sulden są doskonale pokryte śniegiem. Sezon zimowy trwa tam od października do maja stad kierunek ten wydaje bardzo fajnym pomysłem na wyjazd narciarski w Alpy w różnym okresie roku. Oprócz licznych tras dla narciarzy zjazdowych (trasa zjazdu z samego szczytu w dół doliny liczy 12km), odnajdą się tu również fani bardziej ekstremalnych form narciarstwa zjazdowego. W Snowparku można szaleć na halfpipe oraz torze do boardercrossu. Snowbordzisci i freestylowcy na pewno nie będą się nudzić. Po opadach świeżego puchu można realizować swoje freerajdowe pragnienia. Sulden zachęca do wycieczek skiturowych na szczytach powyżej 3000 tysięcy metrów do wiosny.

        Kompleks chwali się swoją nowoczesną i w dodatku największą kolejką linową w Alpach. Jej start notuje się na koniec 2003 roku. Składa się z czterech kabin, każda może przetransportować 110 osób. Stoki są położone na dużej wysokości i są dodatkowo zabezpieczone w armatki śnieżne dzięki czemu sezon narciarski trwa tutaj sporą część roku.

Istnieje możliwość skorzystania z jazdy nocnej. Lodowiec Gaisterspitze stanowi część leżącego w pobliżu terenu narciarskiego Passo Stelvio. Po dziś dzień trenują tu kadry narodowe.

Na lodowcu dostępne są także trasy biegowe - 12km.

       W miasteczku znajduje się bogata baza gastronomiczna gdzie można odkrywać uroki lokalnej gastronomi, która jest połączeniem kuchni tyrolskiej oraz śródziemnomorskiej. Głównym przysmakiem jest wędzona i dojrzewająca szynka speck. Ciekawostką jest hodowla azjatyckich jaków, przyrządzanych w restauracji Yak & Yeti.

      Z Warszawy mamy do Południowego Tyrolu ok. 1300 km. Jazda samochodem przez Wiedeń, Salzburg, Innsbruck zajmie blisko 15 godzin. Samolotem, np. tanimi liniami WizzAir, można dolecieć z Warszawy i Katowic do lotniska w Bergamo, stamtąd transferem autokarowym do Merano (można zarezerwować przez internet) i dalej autobusami podmiejskimi do Soldy. W sumie z lotniska do ośrodka jest ponad 320 km

  włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad

Przykładowe zdjęcia regionu, rozkładu tras narciarskich

 

Kliknij w zdjęcie by powiększyć mapę!

 

 Lodowiec Sulden

- Długość tras czynnych w listopadzie: ok. 20 kilometrów

Dostępne:

-  trasy łatwe  

-  trasy średnie  

-  trasy trudne

- stoki naśnieżane

- trasy biegowe

- snow park

- boarder cross        

      włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad     włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad

włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad     włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad    włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad     włochy, tyrol, sulden, lodowiec, narty , narty listopad

Profesjonalne szkolenie narciarskie

    Podczas naszych wyjazdów w Alpy na narty oferujemy także szkolenia narciarskie w opcji dodatkowej dla osób chętnych, prowadzone w niewielkich grupach na różnym poziomie zaawansowania (podział na grupy pod względem umiejętności następuje już przed wyjazdem na podstawie naszej opisowej, 10-stopniowej skali jazdy), które mają na celu sprawić, by Twoja jazda była nie tylko bardziej poprawna technicznie, ale i bezpieczniejsza, bardziej komfortowa jak i mniej męcząca. Miejsce w grupach znajdą odpowiednio początkujący adepci narciarstwa po tych zaawansowanych. Wiek i poziom umiejętności nie ma znaczenia. Nasze szkolenia narciarskie oferujemy zarówno do dzieci jak i dorosłych na różnym poziomie jazdy.

   Czerpiemy ogrom przyjemności z nauczania narciarstwa – my to po prostu kochamy. Podczas szkoleń często korzystamy z niekonwencjonalnych metod. Zajęcia odbywają się oczywiście w języku polskim z instruktorami PZN.

    Staramy się Wam przekazać - „jak poczuć" swoją jazdę. Szkoleniu towarzyszy ze strony instruktorów pełne zaangażowanie.

Profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem, kreatywność i wspaniała, luźna atmosfera to właśnie to, co charakteryzuje nasze szkolenia narciarskie. Filmy nagrywane podczas jazdy są weryfikowane podczas wieczornych wideo analiz z instruktorem. Dzięki temu sami możemy stanąć obok siebie, by doglądnąć to co jeszcze jest do ewentualnej poprawy. Filmy te stanowią nie tylko formę nauki, ale także niezastąpioną pamiątkę z wyjazdu ze Skimaniakiem.

    Przekonaj się sam jak fajnym i trafionym pomysłem jest wyjazd na narty w Alpy ze szkoleniem narciarskim właśnie ze Skimaniakiem.

 

* Określenie wyboru "wyjazd ze szkoleniem, lub bez" przez uczestnika następuje przed wyjazdem, w okresie dokonywania rezerwacji !

 

CENNIK SZKOLENIA NARCIARSKIEGO - usługa dodatkowa - dla osób chętnych (dla każdego - osób dorosłych czy dzieci)

 

Opcjonalne szkolenie narciarskie (szczegóły specyfiki szkolenia w ofercie)

a) 380zł (3h przez 4 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od lat 7

b) 600zł (3h przez 4 dni) - Szkolenie dla osób w wieku od 7 lat, bardzo początkujących, prowadzone w kameralnych grupach

c) 670zł (3h przez 4 dni) - Szkolenie dla dzieci w wieku do 6,99 lat prowadzone w kameralnych grupach

d) * 580zł (całodzienne przez 4 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od lat 7 (w tym godzinna przerwa na posiłek we własnym zakresie około godz. 12)

 

* Szkolenie całodzienne (4-dniowe) zostanie uruchomione, gdy zbierze się 6 osób na daną grupę szkoleniową

Określenie wyboru "wyjazd ze szkoleniem, lub bez" przez uczestnika następuje przed wyjazdem podczas dokonania rezerwacji

 

 

Termin i koszt wyjazdu

08.11.17 - 12.11.17

(4 noclegi, 4 dni na nartach w dniach od 10 do 12 listopada)


Sulden - APARTAMENT BEZ WYŻYWIENIA

Termin 08.11.17 - 12.11.17


Ceny podane w złotych za osobę dorosłą/ cały pobyt w danym rodzaju apart. z karnetem, ubezpieczeniem ski

Rodzaj Apartamentu / Ilość osób w apartamencie 2 osoby 3 osoby 4 osoby 5 osób 6 osób
Apartament 2-os.

ZAKOŃCZONY

 -------   -------    -------  ------- 
Apartament 3-os.  -------

ZAKOŃCZONY

 -------   -------   ------- 
Apartament 4-os.
 -------   -------

ZAKOŃCZONY

 -------  -------
Apartament 5-os.  -------   -------   ------- 

ZAKOŃCZONY

 ------- 
Apartament 6-os.  -------   -------  -------   -------

ZAKOŃCZONY

 

 

 

Zniżki dla dzieci 

Rocznik 2013 (4 latka) i młodsze - minus 350zł

Rocznik 2012 - 2003 (do 14 lat) - minus 160zł

Wiek dziecka ze zniżką odnosi się do wieku osiągniętego podczas okresu danego wyjazdu, a nie do wieku w okresie rezerwacji wyjazdu 

 

* Powyższy koszt obowiązuje przy zakwaterowaniu w apartamencie minimum 4-osobowym (4osoby na apart., innymi słowy przy wypełnieniu w całości danego rodzaju apartamentu 4-ro, 5-cio lub 6-cio-osobowego). 

 

 

Cena zawiera

- Skipass na 4 dni w ośrodku Sulden / Solda (Włochy)

- Zakwaterowanie w apartamentach z aneksem kuchennym (4 noclegi)

- Wieczorne wideo - analizy z korektą błędów (dla osób uczestniczących w szkoleniu)

- Doskonała zabawa na stoku jak i poza nim

- Darmowy dostęp do WiFi na miejscu

- Opieka organizatorów/ rezydentów na miejscu pobytu

- Parking przed obiektem zakwaterowania

- Pościel, ręczniki

- Pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej

- Ubezpieczenie 5-dniowe - amatorskie uprawianie narciarstwa/ snowboardu (KL, OC, NNW)

 

 

Cena nie zawiera

- Transport (na zapytanie pomagamy znaleźć miejsca u innych uczestników - łączymy pasażerów z kierowcami w samochodach osobowych/busach, tak aby koszty dojazdu były mniejsze) (czytaj więcej)

- 5 Euro kaucji zwrotnej karnet na 4 dni

- Wyżywienie (w apartamentach dostępne wyposażone kuchnie)

- Ewentualna dopłaty do mniejszych apartamentów 2 i 3-osobowych (szczegóły na zapytanie)

- Koszt szkolenia narciarskiego w przypadku jego wyboru w danym wariancie (dla chętnych)

 

 

Przykładowe zdjęcia obiektu zakwaterowania + informacje dodatkowe

 

- Apartamenty zlokalizowane w samej miejscowości Sulden

- Apartamenty 4-6 osobowe (mniejsze 2 i 3-osobowe za dopłatą na zapytanie)

- Apartamenty posiadają bardzo dobrze wyposażone kuchnie przystosowane w pełni do samodzielnego przygotowywania posiłków (talerze, sztućce, garnki wszelkiego typu, szklanki, kuchenka, piekarnik lub mikrofala, czajnik elektryczny, tarka, sitko etc.)

- Dostępna narciarnia

- Około 2km do głównej gondoli wiodącej na lodowiec

- Brak skibusa w tym okresie wyjazdowym - konieczność dojazdu na lodowiec od miejsca zakwaterowania ok. 2km transportem własnym (na miejscu w ośrodku parking jest bezpłatny)

- Bezprzewodowy internet (w cenie)

- Duży, bezpłatny parking przed obiektem kwaterunkowym

- 300 metrów restauracja/bar

- W okolicy sklepy spożywcze, wypożyczalnie sprzętu, sklepy sportowe i inne

 

 

Kliknij w zdjęcie poniżej, by otworzyć całą galerię

 
 
 
Zdjęcia są przykładowym obrazem standardu zakwaterowania, jaki będzie na miejscu

 

 

Warunki uczestnictwa 

08.11.2017 - 12.11.2017 - Apartamenty bez wyżywienia

 

1. Całość wpłaty w momencie rezerwacji + 10zł/os. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + ewentualna opłata za szkolenie w przypadku jego wyboru
2. Wszelkie zniżki wiekowe są rozliczane/odejmowane przy pierwszej wpłacie
3. Płatność za ewentualne szkolenie przy pierwszej wpłacie na konto
4. Dodatkowo na miejscu płatne w walucie euro:
 
   a) * kaucja zwrotna za skipass 5 euro/os.
  
5. Obowiązkowy dowód osobisty lub paszport na wyjeździe
6. Chęć do wspólnej zabawy :)
 
 
* Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu samodzielnie do kas ośrodka po ostatnim dniu jazdy

 
 
 Podane daty wpłat kolejnych transz określanych w warunkach uczestnictwa oznaczają graniczne daty wpłynięcia środków na konto organizatora !

 

       Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w ciągu 24h od momentu rezerwacji dokonanej drogą e-mailową, w wysokości określonej w warunkach uczestnictwa dostępnych w ofercie danego wyjazdu na stronie, oraz wysłanych także na e-maila osoby dokonującej rezerwacji.

Podczas dokonania rezerwacji drogą e-mailową prosimy w treści e-maila podać:

- kierunek i termin wyjazdu

- ilość osób zgłaszanych na wyjazd

- daty urodzenia dzieci (jeśli są)

- wybrany wariant zakwaterowania (apartament) oraz jego rodzaj (ilu osobowy/jaki apartament) - najlepiej podać link do obiektu z oferty wybranego wyjazdu na naszej stronie

- numer telefonu

        Po potwierdzeniu i podsumowaniu w drodze zwrotnej przez nas Państwa rezerwacji i przekazania wszelkich ważnych informacji na tym etapie kontaktu z nami, kolejnym krokiem jest wpłata pierwszej transzy zgodnie z warunkami uczestnictwa wysłanymi na e-maila i dostępnymi na stronie w ofercie danego wyjazdu. Po dokonaniu wpłaty na poniższe konto bankowe prosimy o informację na e-maila o dokonanym przelewie. Kontaktujemy się wówczas z Państwem dalej i instruujemy w temacie kolejnych spraw wyjazdowych.

        Na około tydzień przed wyjazdem wysyłamy także e-miala przedwyjazdowego z wszelkimi przydatnymi informacjami typu adres zakwaterowania, godziny zameldowania/wymeldowania, co warto wziąć z sobą, sugerowaną trasą podróży, numerem polisy ubezpieczeniowej etc. 

 

 
INFORMUJEMY, ŻE OPŁATA ZA SZKOLENIE W PRZYPADKU JEGO WYBORU, BĘDZIE DOKONYWANA NA ODDZIELNY,
SPECJALNIE DO TEGO WYZNACZONY RACHUNEK BANKOWY, KTÓREGO DANE PODANO PONIŻEJ.
PROSIMY NIE ŁĄCZYĆ WPŁAT ZA SZKOLENIA Z INNYMI WPŁATAMI ZA WYJAZD !!! 
 
 
 

1) Dane do przelewu opłaty za wyjazd

 

Biuro podróży ZiDO

Ul. Szmaragdowa 22

52-215 Wrocław

 

Raiffeisen Polbank Polska S.A.

 Nr. Konta:  40 1750 0012 0000 0000 3405 0554

W tytule przelewu prosimy wpisać:

Wpłata za …(wpisać za ile osób jest wpłata + imię i nazwisko przedstawiciela grupy/rodziny etc.) – Solda apartamenty + termin wyjazdu

 

 

2) Dane do przelewu opłaty TYLKO za szkolenie (w przypadku jego wyboru)

 

AFITT MATEUSZ ŁAGOWSKI
Ul. Dubois 22/10, 50-207 Wrocław
 

Raiffeisen Polbank Polska S.A.
Nr. Konta: 40 1750 0012 0000 0000 3456 8146
 

W tytule przelewu prosimy wpisać:

Wpłata za szkolenie narciarskie, Solda + termin wyjazdu

 

 

KAŻDY TYTUŁ PRZELEWU POWINIEN OKREŚLAĆ DATĘ I MIEJSCE WYJAZDU !

Uwaga! Informujemy, że w każdy poniedziałek rozsyłamy drogą emailową informację z potwierdzeniem wpłynięcia do nas środków pieniężnych z tygodnia poprzedniego, od uczestników na poczet poszczególnych wyjazdów

 

 


Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

 

  Powyższa treść ma charakter informacyjny