PROMOCJA FIRST MINUTE!
Rabaty na wybrane wyjazdy narciarskie - do wyczerpania puli miejsc w obniżonej cenie!

Sylwester 2018 - Austria

Ski Juwel - Wildschönau Alpbachtal

 

145 km tras narciarskich

27.12.18 - 03.01.18

 

SKIPASS 6 dni

UBEZPIECZENIE SKI 8dni

ZAKWATEROWANIE 7 nocy (hotel z HB/ Apartamenty)

KILKUDNIOWE SZKOLENIE NARCIARSKIE (opcja dla chętnych)

 


 

 Miejsce Ski Juwel - Wildschönau Alpbachtal

Austria

ferie, włochy, zima

Jak wyjazd na narty w Alpy to właśnie tam !

 

     W sezonie 2012 / 2013 dokonano połączenia wyciągów z terenów doliny Wildschoenau z doliną Alpbachtal. Pozwoliło to na skierowanie fantastycznej, szerokiej oferty wyjazdu w Alpy dla odwiedzających, zarówno rodzin z dziećmi jak i innego typu odbiorców.

       Pod względem km tras narciarskich Region ten zaliczany jest do 10 najlepszych regionów narciarskich z pośród 87 w Tyrolu !

Dolina Wildschönau jest położona niedaleko (30 km) od doliny Zillertal. Oddalona jest o jedyne 25 km, od jednego z największych kurortów Austrii – Kitzböhel.

       Wyjazd na narty w rejony wysokogórskiej doliny Wildschönau oraz doliny Alpbachtal to niesamowita przygoda pośród świetnie przygotowanych tras narciarskich o łącznej długości 145km ! Zimowa oferta tego rejonu narciarskiego to prócz 45 różnego typu wyciągów (7 gondol, 8 kanap i inne) także 24 trasy niebieskie (32km), 34 czerwone (78km) i 12 czarnych (18km), oraz 6 szlaków narciarskich, skitourowych (17km). Trzy snow parki umilają czas dla preferujących freestyle.

       Oferta tras zjazdowych jest niezwykle urozmaicona, skierowana do osób o najróżniejszym poziomie jazdy na nartach czy snowboardzie, stąd też wyjazd na narty właśnie w te rejony nie może zakończyć się nudą dla nikogo z odwiedzających. Łagodne ośle łączki, szerokie stoki dla jazdy zupełnie rekreacyjnej, wymagające fisowskie trasy, tereny poza-trasowe, to tylko część tego, co oferuje Ski Juwel w swej bogatej ofercie narciarsko - snowboardowej i nie tylko (3 tory do jazdy na sankach do 3,5km długości, nocne zjazdy na nartach przy oświetlonych stokach oraz wieczorne zjazdy na sankach, kuligi, parki rozrywki dla dzieci, łyżwy, zimowe wędrówki, squash, tenis pod dachem).

Ośrodek jest wyposażony w mocno rozwinięty system naśnieżania, dzięki któremu sezon trwa tu naprawdę długo.

       Pomiędzy ośrodkami terenów miejscowości Niederau, czy Auffach, jak i w całym Alpbachtalu, kursuje bezpłatny skibus, także pod względem komunikacyjnym wszystko jest tu dopięte na ostatni guzik.

Najdłuższy zjazd liczy 7km do miejscowości Auffach. Trasy biegowe o łącznej długości 50km umilą czas zapaleńcom tej właśnie formy ruchu.

sylwester w skijuwel sylwester w alpach - zdjecie ze skijuwel

       Jadąc w Alpy na narty, czy snowboard w rejony Ski Juwel warto wiedzieć o rewelacyjnym terenie o nazwie "Race’n’Boarder Arena" na terenie Markbachjoch - jedyny tego typu obiekt w Austrii:

  • 6 snowboardowych tras

  • funpark - hopki i poręcze

  • halfpipe – rynna

  • skocznia

  • funparkBoxes, FunparkJumps, FunparkSlides

  • rails, Boardercross, FunparkCorner

  • Snowboardevent – imprezy

      W samych miasteczkach tętni życiem. Panuje w nich prowincjonalny, tyrolski klimat oraz wielka serdeczność tutejszych ludzi. W dostępności są liczne restauracje, puby, dyskoteki, sklepy różnego typu. Także na stokach usługi gastronomiczne cieszą się bardzo dobrymi opiniami. Co tu dużo opowiadać. Najlepiej przekonać się samemu i na okres swego zimowego wyjazdu narciarskiego wybrać właśnie ten kierunek.

ferie, włochy, zima, rodzinne ferie, narty, folgaria, lavarone ferie, włochy, zima, rodzinne ferie, narty, folgaria, lavarone

wyjazd sylwestrowy - zdjęcie sylwester w alpach - zdjęcie

 

Mapa tras narciarskich

Kliknij w zdjęcie poniżej by powiększyć mapę!


Ski Juwel - Wildschönau Alpbachtal

- 32km trasy łatwe

- 78km trasy średnie

- 18km trasy trudne

- 17km trasy Freeride

- Długość łączna tras: 145km

- Wyciągi: 47 wyciągów

- 95% stoków jest naśnieżana

- 50km tras biegowych

- Snowparki

- Fun parki

- Tory saneczkowe

- Trasy do jazdy nocnej (oświetlone)

 

Profesjonalne szkolenie narciarskie

Szkolenia grupowe

     Nasza oferta skierowana jest nie tylko do tych, którzy szukają ciekawych pomysłów wyjazdów narciarskich / snowboardowych, lecz także do osób, które chcą się rozwijać pod kątem swych umiejętności jazdy na nartach, czy desce. Obsługujemy w sezonie spore ilości grup szkoleniowych na najróżniejszym poziomie zaawansowania jazdy w podziale na nie tylko poziom umiejętności, ale i wiek uczestników.

Szkolenia narciarskie / snowboardowe są dodatkową, dla osób chętnych składową naszych ofert wyjazdów w Alpy na narty i snowboard.

     Szkolenia prowadzone są w języku polskim przez naszą doświadczoną w bojach kadrę złożoną z instruktorów/ instruktorek Polskiego Związku Narciarskiego.

      Warto podkreślić, że szkolą się u nas nie tylko dzieci, ale także dorośli - ci słabiej jeżdżący, jak i ci, którzy są już na etapie doskonalenia technik na stoku jak i poza nim.

      Wstępnie poziom jazdy każdej osoby chętnej na szkolenie narciarskie jest dookreślany jeszcze przed terminem wyjazdu, w trakcie deklaracji na szkolenie, na podstawie naszego autorskiego

     Program nauczania zależy w dużej mierze od specyfiki grupy oraz jej potrzeb, określanych w dużej mierze po pierwszym dniu jazdy z instruktorem. Wówczas instruktor ma już zarys tego, co w grupie kuleje najbardziej i czemu przyda się pomocna korekta.

     Szkolenia grupowe przeznaczone są dla narciarzy, którzy pierwsze kroki na stoku mają już za sobą. Kursant powinien mieć opanowane hamowanie w każdej sytuacji i prędkości, skręt co najmniej pługiem, przynajmniej trasy niebieskie oraz opanowane poruszaniem się każdego rodzaju wyciągiem. Osoby te powinny być już na etapie nauki przechodzenia z jazdy płużnej do jazdy równoległej. Narciarze, którzy jeszcze nie oponowali tych elementów powinni wziąć udział w szkoleniu dla osób początkujących.

 

Szkolenia dla początkujących narciarzy

      Oferta szkolenia adresowana dla osób chętnych rozpocząć przygodę z narciarstwem, lub osób słabiej, wolno jeżdżących, nie czujących się wystarczająco pewnie, aby wziąć już udział w szkoleniu grupowym osób już jeżdżących (np. po długiej przerwie, kontuzji etc.) i nie poruszających się jeszcze swobodnie po wszystkich niebieskich trasach, z każdą prędkością.

       Szkolenie narciarzy początkujących charakteryzuje się niewielką, kameralną grupą. Instruktor w takich warunkach może bardzo indywidualnie podejść do każdego kursanta i poświęcić mu więcej indywidualnej uwagi.

 

Przedszkole narciarskie dla dzieci 4-6 lat

       Szkolenia dla dzieci w wieku 4-6 lat rozpoczynających swoją przygodę z narciarstwem lub będące na jej początku. Szkolenie odbywa się w atmosferze przyjaznej zabawy podczas, której nie ma czasu na nudę. Grupki szkoleniowe są kameralne. Dzieci w tym wieku wymagają więcej uwagi i zaangażowania od instruktora, w związku z tym tylko w kameralniej grupie istnieje możliwość odpowiedniego zajęcia się małymi kursantami, tak by w dozie zabawy i przyjaznej atmosfery wykształcić w nich pozytywną emocję w stosunku do narciarstwa oraz jak najwięcej nauczyć. Bo kiedy dzieci uczą się najszybciej?... właśnie wtedy kiedy coś sprawia im frajdę !

Oczywiście w grupach maluchów zdarzają się także osoby jeżdżące i te są przydzielane do grup swych rówieśników o podobnym poziomie jazdy.

        Szkolenia grupowe są adresowane dla dzieci i dorosłych, jednak wymagają one od kursantów samodzielnego stania na nartach (na płaskim terenie) oraz możliwości koncentracji na ćwiczeniach przez cały okres zajęć. Dla osób, które nie są jeszcze w stanie się skoncentrować na ćwiczeniach grupowych i samodzielnie utrzymać się na nartach stojąc na płaskim terenie, jak i uczestniczyć w zajęciach nie angażując instruktora na wyłączność, przewidziane są zajęcia indywidualne.

 

CENNIK SZKOLENIA NARCIARSKIEGO - usługa dodatkowa - dla osób chętnych

 

Opcjonalne szkolenie narciarskie (szczegóły specyfiki szkolenia w ofercie)

a) 490zł (3h przez 5 dni) - Dla osób jeżdżących, w wieku od lat 7

b) 720zł (3h przez 5 dni) - Szkolenie dla osób w wieku od 7 lat, początkujących, prowadzone w kameralnych grupach

c) 810zł (3h przez 5 dni) - Przedszkole narciarskie - szkolenie dla dzieci między 4-6 rokiem życia, prowadzone w kameralnych grupach

d) *795zł (całodzienne przez 5 dni) w tym godzinna przerwa w środku dnia na posiłek ok. godz. 12 (we własnym zakresie). Dla osób jeżdżących, w wieku od lat 7

 

* Szkolenie całodzienne (5-cio dniowe) zostanie uruchomione, gdy zbierze się 6 osób na daną grupę szkoleniową

Określenie wyboru "wyjazd ze szkoleniem, lub bez" przez uczestnika następuje przed wyjazdem, przy dokonywaniu rezerwacji!

** SZKOLENIA SNOWBOARDOWE - możliwe do uruchomienia w przypadku zebrania się odpowiedniej ilości osób na daną grupę szkoleniową. Szczegóły na zapytanie

 

 

Termin i koszt wyjazdu oraz opis obiektów noclegowych

(kliknij w szczegóły wybranego obiektu!)

27.12.18 - 03.01.18 

 

Obiekt Cena Opis
hotel na sylwestra 4

Hotel 4-gwiazdkowy przy stoku

Skipass 6 dni, wellness, ubezpieczenie, sylwester!

ZAKOŃCZONY

Szczegóły
hotel - sylwester

Hotel w Oberau

Skipass 6 dni, ubezpieczenie, sylwester!

ZAKOŃCZONY

Szczegóły

 

 
 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

 

  Powyższa treść ma charakter informacyjny