Rezydencja Ponte di Legno przy stokach narciarskich

 

Kliknij w zdjęcie poniżej, by otworzyć galerię

 

  

      Rezydencja Ponte di Legno  to nowoczesny kompleks apartamentowy usytuowany nieopodal gondoli i tras Adamello ski areny. By dostać się na trasy narciarskie z kompleksu apartamentowego potrzebujemy przejść zaledwie 200m pieszo. Centrum miejscowości Ponte di Legno oddalone jest o około 600m. Kompleks apartamentowy umożliwia  swoim gościom korzystanie z przepięknie zlokalizowanego (sąsiadującego z apartamentami) wellness River center- czyli strefy wellness z saunami, ciepłymi jacuzzi i innymi atrakcjami zlokalizowanej na otwartym powietrzy przy rzece w Ponte di Legno.

Opis rodzajów apartamentów:

 Mono (2-3-osobowy) – składa się z pokoju z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym oraz łóżkiem małżeńskim i jednej jednoosobowej sofy do spania. Ponadto w apartamencie znajduje się łazienka z prysznicem i suszarką do włosów.

 Bilo (3-5-osobowy) – posiada ok. 40 m2 powierzchni i składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwiema pojedynczymi sofami, z których jedna jest rozkładana. Dodatkowo w apartamencie znajduje się pokój z łóżkiem małżeńskim, łazienka z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów, taras.

 Trilo Standard/Classic (4-6-osobowy)- o powierzchni ok. 45 m2, złożony z sypialni w której znajdziemy łóżko małżeńskie oraz salonu z aneksem kuchennym wraz z dwiema pojedynczymi sofami. W apartamencie znajduje się też łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, dodatkowo w ciemnej nyży sypialnej znajdujdziemy łóżko piętrowe. Apartament posiada także balkon.

Apartament 3-pokojowy Comfort (4-6-osobowy) – powierzchnia apartamentu to ok. 55 m2, na którą składa się sypialnia z łóżkiem małżeńskim, mała sypialnia z oknem i łóżkiem piętrowym, salon z aneksem kuchennym oraz dwiema  sofami do spania, łazienka z prysznicem . Apartament posiada także balkon.

Apartament 3-pokojowy Superior (4-6-osobowy) – o powierzchni ok. 65 m2, na który składają się dwie sypialnie z łóżkami małżeńskimi oraz oknami z panoramicznym widokiem na otaczajcąe góry,  przytulnego salonu z drewnianą podłogą i kominkiem w którym znajdziemy dwie sofy do spania. Aneks kuchenny jest bardzo dobrze wyposażony m. in.w zmywarkę. W apartamencie oczywiście znajduje się także łazienka z prysznicem.

Apartament 4-pokojowy Deluxe (4-7-osobowy) – o powierzchni ok. 75 m2, składa się z dwóch sypialni z łóżkiem małżeńskim, małego pokoiku z oknem i łóżkiem piętrowym. Ponadto: salon z aneksem kuchennym i dwiema pojedynczymi sofami, z których jedna jest rozkładana, łazienka z prysznicem i suszarką do włosów, balkon ze stołem i krzesłami oraz leżakiem. Dla osób śpiących w salonie przewidziany jest koc, na pozostałych łóżkach kołdry.

 

Tabela nr.1 Ceny Apartamentów PONTE


 

 

* Zniżki wiekowe

 a) Do rocznika 2011 i młodsze - 

 b) Rocznik 2010 - 2003 - 

* Wiek dziecka ze zniżką odnosi się do wieku osiągniętego podczas okresu danego wyjazdu, a nie do wieku w okresie rezerwacji wyjazdu.

 

Tabela nr. 2 - koszty dodatkowe 

KOSZTY DODATKOWE (płatne na miejscu pobytu w walucie euro lub złote)

  OBOWIĄZKOWE
NIEOBOWIĄZKOWE
1. * Sprzątanie końcowe 40€/Mono, 50€/Bilo, 60€/Trilo  
2. Małe zwierze   50€
3. ** Kaucja zwrotna za Skipass (dla posiadaczy karnetów) 5 euro /os.  
4. *** Depozyt zwrotny za apartament 150 euro /apart. /pobyt  
5. Miejski podatek turystyczny 14 euro/os./tydzień (dot. osób od 14 roku życia)  
5. River wellness
  10 €/os./godzina
6. Śniadania   6 €/os./ dzień
7. Wyżywienie HB (śniadanie + obiadokolacja)   150 €/os./ tydzień

* Sprzątnięcie kuchni należy do obowiązku gości, w przeciwnym wypadku zostanie potrącona dodatkowa kwota 25 €

** Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu, samodzielnie do kas ośrodka, po ostatnim dniu jazdy 

  *** Kaucja/depozyt zwrotny za apartament płatny na miejscu przy zakwaterowaniu, zwracany przy wyjeździe (przy braku zniszczeń w apartamencie)

 

Cena zawiera

 - Zakwaterowanie w apartamentach z aneksem kuchennym  7 noclegów

 - Skipass na 6 dni w ośrodku narciarskim Adamello Ski (Włochy - Passo del Tonale, Pontedilegno, Temu lodowiec Pressena)

 - Ubezpieczenie - amatorskie uprawianie narciarstwa/snowboardu (KL, OC, NNW)

 - Wieczorne video- analizy z korektą błędów podczas jazdy (dla osób uczestniczących w szkoleniu)

 - * Dla posiadaczy karnetów możliwość korzystania z darmowego ski-busa

 - Opiekę organizatorów

 - Doskonałą zabawę na stoku i poza nim

 - Pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej

 - Bieliznę pościelową

 - Parking

 

 

Cena nie zawiera

 - Opcjonalne szkolenie narciarskie 

 - Sprzątania końcowego - opłata zależna od rodzaju apartamentu, rozliczana na miejscu pobytu w obiekcie (40€/Mono, 50€/Bilo, 60€/Trilo)

 - Transportu:

  1. Pomagamy łączyć kierowców z pasażerami w samochodach osobowych/busach, tak by koszt dojazdu był jak najmniejszy dla każdego uczestnika! - (czytaj więcej)
  2. Transport busem bądź autokarem  (czytaj więcej)
  3. Samolot - (czytaj więcej)

 -  Wyżywienia (w apartamentach dostępne wyposażone kuchnie)

 -  * Depozyt zwrotny za apartament 150 Euro

 -  ** Kaucja zwrotna 5 Euro za 6-dniowy Skipass

 - Podatek turystyczny 14 euro/tydzień za osobę powyżej 13 lat

 - Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. (płatne w momencie rezerwacji przy pierwszej transzy)

 

 * Kaucja/depozyt zwrotny za apartament płatny na miejscu przy zakwaterowaniu, zwracany przy wyjeździe (przy braku zniszczeń w apartamencie)

** Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu, samodzielnie do kas ośrodka, po ostatnim dniu jazdy 

 

 

 


 

 

Rezerwacji wyjazdu można dokonać drogą e-mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Podczas dokonania rezerwacji drogą e-mailową prosimy w treści e-maila podać:

- kierunek i termin wyjazdu

- ilość osób zgłaszanych na wyjazd

- daty urodzenia dzieci (jeśli są)

- wybrany wariant zakwaterowania (apartament) oraz jego rodzaj (ilu osobowy/jaki apartament) - najlepiej podać link do obiektu z oferty wybranego wyjazdu na naszej stronie

- numer telefonu

 

 

 

Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania

 

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235; +48 506 156 546

www.skimaniak.org


Powyższa treść ma charakter informacyjny