Beny Bio hotel - Val di Sole ***s

 

 Kliknij w obrazek, by otworzyć galerię

Zdjęcia są przykładowym obrazem standardu zakwaterowania, jaki będzie na miejscu (apartamenty)

 

             Nowoczesny hotel usytuowany w centrum dolomitów i zaprojektowany zgodnie z duchem architektury ekologicznej - z poszanowaniem środowiska naturalnego. Hotel umożliwia obcowanie z górską naturą w luksusowych warunkach. Pokoje wykończone są naturalnymi i ekologicznymi materiałami (konopie, marmur, kamień, drewno, włączniki pozbawione pól elektromagnetycznych) zapewniając tym samym niepowtarzalny klimat tego  miejsca i podkreślając naturalne piękno doliny słońca - Val di Sole. Istotny wpływ na jakość życia gości hotelu mają także optymalnie dobrane oświetlenie i akustyka hotelu - zapewniając maksimum odprężenia po całym dniu szusowania po stokach.

              Hotel znajduje się około 300 metrów od dolnej stacji kolei gondolowej Daolasa, którą dostaniemy się na stoki Marillevy. Zarówno w hotelu jak i na dolnej stacji gondoli Daolasa znajduje się przechowalnia nart z grzałkami do butów, co umożliwia komfortowy spacer z hotelu na stok i z powrotem bez dodatkowego obciążenia i niewygodnych butów narciarskich. Dodatkowo z hotelu do gondoli Daolasa kursuje także hotelowy skibus - wszystko to by zapewnić maksimum komfortu także osobą które nie chcą pozostawiać swojego sprzętu narciarskiego w przechowalni pod wyciągiem Daolasa.

          W hotelu dostępna jest również strefa wellness dla gości z bardzo dużym jacuzzi , dodatkowym zewnętrznym jacuzzi,  sauną fińską, aromatyczną łaźnią parową, dużą strefą relaksu - wszystko to wykończone wysokiej klasy naturalnymi materiałami w zgodzie z  filozofią hotelu.

          Również warta wzmianki jest kuchnia hotelu, oparta o wysokiej klasy wyselekcjonowane składniki z przewagą składników pochodzących z rolnictwa ekologicznego, prowadzona przez Carlo Feltrinego w duchu Bio mająca nam pomóc w osiągnięciu  harmonii  z otaczającą nas z naturą.

 

ZALETY

 • bardzo dobra jakość zakwaterowania w samym centrum Val di Sole
 • świetna lokalizacja i bliskość stoków - około 300 metrów od gondoli Daolasa

 • jedynie 50 km od autostrady

 • bezpłatne WiFi

 • w samym hotelu dostępne dla gości jest wiele atrakcji: duże wewnętrzne jacuzzi , dodatkowe zewnętrzne jacuzzi,  sauna fińska, aromatyczna łaźnia parowa,  strefa relaksu.
 •  możliwość przechowywania sprzętu narciarskiego przy samej stacji dolnej gondoli Daolasa (dodatkowo kursuje również hotelowy skibus dowożący na pobliskie stoki)

 •  bardzo smaczne jedzenie.
 • rewelacyjny ośrodek narciarski i tereny narciarskie wokół

 • wykończenie hotelu materiałami ekologicznymi i ogólny klimat  miejsca zgodny z duchem Bio

 

WADY

 • brak dużego basenu

 

Opis pokoju

Bio Cmofort  - pokój z łóżkiem małżeńskim posiada TV LCD, sejf, telefon,drewnianą podłogę. Pokoje posiadają oczywiście prywatną łazienkę suszarką do włosów i przyborami toaletowymi.

Bio Sun - pokój dla 4 osób, urządzony w jasnych, letnich kolorach , uzupełniony o ciekawymi dodatkami. Nieco większa i przestronniejsza wersja pokoju typu Bio Comfort.

Bio Mansarda - pokój dla 2-4 osób z drewnianymi drzwiami i podłogami  oraz sosnowymi meblami.

Bio Wellness - Pokoje dwu i czteroosobowe z najlepszym widokiem na okolicę , oraz wanną z jacuzzi i/lub prysznicem orzeźwiającym, zapewniające maksimum relaksu po intensywnym dniu na nartach.

Bio Wellness Plus - Przestronne pokoje - z balkonu w tych pokojach rozpościera się panoramiczny widok na całą okolicę, pokoje bardzo gustownie urządzone i wykończone, posiadają także narożną wannę z hydromasażem. Pokoje te wyróżnia także bezcenny widok z balkonu.

Junior Suite - apartamenty dla 2 do 5 osób charakteryzują się dużą i przestronną jadalnią, dębowymi podłogami i drzwiami , antycznymi, sosnowymi meblami, nowoczesną łazienką z podwójnym prysznicem oraz stylowym gustownym wykończeniem.

Suite - duży apartament dla 4-6 osób, posiada przestronny salon i sypialnie połączone ze sobą drzwiami, dwa balkony z widokiem na okolicę, ponadto tak jak Junior suite charakteryzują się  drewnianymi podłogami i drzwiami , gustownymi sosnowymi meblami oraz stylowym  wykończeniem.

 


Val di Sole - Hotel ***s przy gondoli Daolasa

Termin wyjazdu 13.01-20.01.2018 oraz 17.03-24.03.2018


Ceny podane w złotych za osobę dorosłą/ cały pobyt w danym rodzaju apart. z karnetem i ubezpieczeniem ski

Rodzaj Apartamentu / Ilość osób w apartamencie Osoba dorosła Zniżki dla dzieci
  poniżej 3 lat poniżej 8 lat poniżej 15 lat osoba 15lat i starsze na 3,4,5 łóżku w pokoju
 Pokój Bio  dla 1 osoby

2964zł/os.

------- ------- ------- -------
 Pokój Bio  dla 2-4 osób

2639zł/os.

Gratis

1249zł/os.

2069zł/os.

2495zł/os.

Bio Wellness dla 2-4 osób

2845zł/os

Gratis

1310zł/os.

2225zł/os

2615zł/os.

Bio Wellness plus lub  Junior Suite dla 2-5 osób

3281zł/os

Gratis

1403zł/os

2305zł/os.

2709zł/os.

Bio Mansarda dla 4/5-osób

2715zł/os

Gratis

1289zł/os

2129zł/os.

2569zł/os.

Suite 4-7 osób

3469zł/os

Gratis

1535zł/os.

2595zł/os.

3105zł/os.

Wiek osoby ze zniżką odnosi się do wieku osiągniętego podczas okresu danego wyjazdu, a nie do wieku w okresie rezerwacji wyjazdu

 

KOSZTY DODATKOWE (płatne na miejscu pobytu w walucie euro)

  OBOWIĄZKOWE
NIEOBOWIĄZKOWE
1. * Dopłata do rozszeżonego karnetu Skiarea Campiglio (Madonna di Campiglio - Pinzolo - Folgarida - Marilleva 150km tras)
  45 euro/pobyt/os. dorosła, dzieci rocznik 2004 i młodsze 35 euro/os.
2. Dopłata do rozszerzonego karnetu Skirama (350km tras)   75 euro/pobyt/os. dorosłą, dzieci rocznik 2004 i młodsze 55 euro/os.
3. ** Kaucja zwrotna za Skipass (dla posiadaczy karnetów) 5 euro /os.  
4. Podatek turystyczny 2 euro/dzień (14 euro/pobyt, dzieci 13 lat i mniej zwolnione z opłaty)  
 
* Oferta obejmuje w swej podstawowej cenie karnet na Folgarida - Marilleva (ponad 50km tras). Istnieje możliwość poszerzenia karnetu o dodatkowe pobliskie ośrodki 
** Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu, samodzielnie do kas ośrodka, po ostatnim dniu jazdy

 

Cena zawiera

 

- Zakwaterowanie hotelu ***s - 7 noclegów

- Skipass na 6 dni w ośrodku narciarskim Folgarida-Marilleva - około 50 kilka km tras (karnet  Skiarea Campiglio za dopłatą 45 euro/os., dzieci 2004 i młodsze 35euro/os. - razem ok. 150km tras, Superskirama 75 euro/os., dzieci 2004 i młodsze 55euro/os.)

- Ubezpieczenie 8 dni + wariant ski  - amatorskie uprawianie narciarstwa/ snowboardu (KL, OC, NNW)

- Wieczorne video- analizy z korektą błędów podczas jazdy (dla osób uczestniczących w szkoleniu)

- Możliwość korzystania ze skibusów w dolinie Val di sole

- Opiekę organizatorów

- Pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu w formie elektronicznej

- Doskonała zabawa na stoku i poza nim

- Dostęp do internetu

- Wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje - 2 posiłki dziennie)

- Wejście do strefy wellness 

- Parking hotelowy

 

Cena nie zawiera

- Opcjonalne szkolenie narciarskie

- Transportu:

 1. Pomagamy łączyć kierowców z pasażerami w samochodach osobowych/busach, tak by koszt dojazdu był jak najmniejszy dla każdego uczestnika! czytaj więcej
 2. Transport busem bądź autokarem czytaj więcej
 3. Samolot czytaj więcej

- Opłata za napoje przy posiłkach (obiadokolacje)

- * Kaucja zwrotna 5 Euro za 6-dniowy Skipass

- Podatek turystyczny 2 euro/dzień za osobę powyżej 13 lat

- Opłata za szkolenie narciarskie w przypadku jego wyboru

- Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os. (płatne w momencie rezerwacji przy pierwszej transzy)

 

* Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu, samodzielnie do kas ośrodka, po ostatnim dniu jazdy

 

 

Warunki uczestnictwa (1)

13.01.18 - 20.01.18  - Hotel 3* Ferie zimowe 2018

 

1. Pierwsza wpłata w momencie rezerwacji w wysokości 1950/os.  + 10zł/os. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + zaliczka za szkolenie w przypadku jego wyboru w wysokości 200zł/os. - minus ewentualne zniżki wiekowe
2. * Reszta płatna w terminie najpóźniej do 05.01.2018 (w tym reszta opłaty za szkolenie w przypadku jego wcześniejszego wyboru)
3. Wszelkie zniżki są rozliczane/odejmowane przy pierwszej wpłacie
4. Dodatkowo na miejscu płatne w walucie euro:
 
     - ** kaucja zwrotna 5 euro za skipass
     - miejski podatek turystyczny 14 euro/os./7 dni  (dzieci lat 13 i młodsze zwolnione z opłaty)
     - ewentualna opłata za poszerzony karnet w przypadku jego wyboru (dzieci rocznik 2004 i młodsze mają zniżkę zgodnie z tym co w ofercie)
    
5. Obowiązkowy dowód osobisty lub paszport na wyjeździe
6. Chęć do wspólnej zabawy :)
 
* Wartość drugiej transzy zawierać powinna w sobie resztę płatności (po odjęciu wcześniejszej zaliczki) za szkolenie narciarskie osób wcześniej zgłoszonych na nie. Opłata ta powinna być dokonana na to samo konto bankowe przeznaczone tylko do wpłat za szkolenia, na które została uregulowana przy pierwszej wpłacie zaliczka za szkolenie w wysokości 200zł/os.
 
** Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu samodzielnie do kas ośrodka po ostatnim dniu jazdy
 
 
 
 

Warunki uczestnictwa (2)

17.03.2018 - 24.03.2018 - Hotel 3*

 

1. Całość płatna w momencie rezerwacji + 10zł/os. Turystyczny Fundusz Gwarancyjny + opłata za szkolenie w przypadku jego wyboru - minus ewentualne zniżki wiekowe
2. Wszelkie zniżki są rozliczane/odejmowane przy pierwszej wpłacie
3. Dodatkowo na miejscu płatne w walucie euro:
 
     - ** kaucja zwrotna 5 euro za skipass
     - miejski podatek turystyczny 14 euro/os./7 dni (dzieci lat 13 i młodsze zwolnione z opłaty)
     - ewentualna opłata za poszerzony karnet w przypadku jego wyboru (dzieci rocznik 2004 i młodsze mają zniżkę zgodnie z tym co w ofercie)
 
4. Obowiązkowy dowód osobisty lub paszport na wyjeździe
5. Chęć do wspólnej zabawy :)
 
 
** Kaucja za skipass zwracana w momencie oddania nieuszkodzonego skipassu samodzielnie do kas ośrodka po ostatnim dniu jazdy
 
 

      Gwarancją miejsca jest wpłata w ciągu 24h od momentu rezerwacji dokonanej drogą e-mailową, w wysokości określonej w warunkach uczestnictwa dostępnych w ofercie danego wyjazdu na stronie, oraz wysłanych także na e-maila osoby dokonującej rezerwacji.

Podczas dokonania rezerwacji drogą e-mailową prosimy w treści e-maila podać:

- kierunek i termin wyjazdu

- ilość osób zgłaszanych na wyjazd

- daty urodzenia dzieci (jeśli są)

- wybrany wariant zakwaterowania (hotel) oraz jego rodzaj (ilu osobowy/jaki pokój/ile pokoi) - najlepiej podać link do obiektu z oferty wybranego wyjazdu na naszej stronie

- numer telefonu

     Po potwierdzeniu i podsumowaniu w drodze zwrotnej przez nas Państwa rezerwacji i przekazania wszelkich ważnych informacji na tym etapie kontaktu z nami, kolejnym krokiem jest wpłata pierwszej transzy zgodnie z warunkami uczestnictwa wysłanymi na e-maila i dostępnymi na stronie w ofercie danego wyjazdu. Po dokonaniu wpłaty na poniższe konto bankowe prosimy o informację na e-maila o dokonanym przelewie. Kontaktujemy się wówczas z Państwem dalej i instruujemy w temacie kolejnych spraw wyjazdowych.

      Na około tydzień przed wyjazdem wysyłamy także e-miala przedwyjazdowego z wszelkimi przydatnymi informacjami typu adres zakwaterowania, godziny zameldowania/wymeldowania, co warto wziąć z sobą, sugerowaną trasą podróży, numerem polisy ubezpieczeniowej etc.

 
INFORMUJEMY, ŻE OPŁATA ZA SZKOLENIE W PRZYPADKU JEGO WYBORU, BĘDZIE DOKONYWANA NA ODDZIELNY,
SPECJALNIE DO TEGO WYZNACZONY RACHUNEK BANKOWY, KTÓREGO DANE PODANO PONIŻEJ.
PROSIMY NIE ŁĄCZYĆ WPŁAT ZA SZKOLENIA Z INNYMI WPŁATAMI ZA WYJAZD !
 
 
 

1) Dane do przelewu opłaty za wyjazd

 

Biuro podróży ZiDO

Ul. Szmaragdowa 22

52-215 Wrocław

 

Raiffeisen Polbank Polska S.A.

 Nr. Konta:  40 1750 0012 0000 0000 3405 0554

W tytule przelewu prosimy wpisać:

Wpłata za …(wpisać za ile osób jest wpłata + imię i nazwisko przedstawiciela grupy/rodziny etc.) – Val di Sole HOTEL + termin wyjazdu

 

 

2) Dane do przelewu opłaty TYLKO za szkolenie (w przypadku jego wyboru)

ActiveTours Anna Siekierzycka
ul.Bierutowska 8a/516
51-317 Wrocław
 
Raiffeisen Polbank Polska S.A.
Nr. Konta: 10 2340 0009 0790 1050 0000 7089
 

W tytule przelewu prosimy wpisać:

Wpłata za szkolenie narciarskie, Val di Sole + termin wyjazdu

 

 

KAŻDY TYTUŁ PRZELEWU POWINIEN OKREŚLAĆ DATĘ I MIEJSCE WYJAZDU !

Uwaga! Informujemy, że w każdy poniedziałek rozsyłamy drogą emailową informację z potwierdzeniem wpłynięcia do nas środków pieniężnych z tygodnia poprzedniego, od uczestników na poczet poszczególnych wyjazdów

 

 


Z chęcią odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania.

 

KONTAKT

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel.: +48 504 431 349; +48 519 159 235

www.skimaniak.org

 

 

  Powyższa treść ma charakter informacyjny